OSP Brzeziny – Ochotnicza Straż Pożarna w Brzezinach | Wypadek drogowy w Gałkówku Parceli
OSP Brzeziny

Wypadek drogowy w Gałkówku Parceli

W piątek 15 kwietnia 2016 roku o godzinie 4:12 Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach została zadysponowana do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych w miejscowości Gałkówek Parcela. Jedno z pojazdów po zderzeniu dachowało. Działania zastępów polegało na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej oraz kierowaniu ruchem. Ze względu na teren działań KP PSP KOLUSZKI po dojechaniu na miejsce zdarzenia zastępu z JRG KOLUSZKI, zastępy JRG BRZEZINY I OSP BRZEZINY powróciły do bazy.
W działaniach brały udział:
JRG Brzeziny
– Mercedes GBA 2,5/24
– Renault Mascot SLRt
OSP Brzeziny
– Man GBA 2,5/16
JRG Koluszki
Zespól Ratownictwa Medycznego „S”
Policja