Dzień Strażaka

Gdy nad Brzezinami rozbrzmiewa dźwięk syreny spieszą na pomoc czy to w dzień czy w nocy zwykli niezwykli bohaterowie dnia codziennego, mieszkańcy naszego miasta oderwani przez alarm od codziennych obowiązków gotowi bezinteresownie nieść pomoc.
Z okazji Święta Strażaków obchodzonego w dniu św. Floriana życzymy Druhnom i Druhom, wszystkim tym, którzy ochotniczo i zawodowo pełnią zaszczytną, humanitarną służbę pożarniczą dla dobra Rzeczpospolitej Polskiej oraz Jej obywateli, przekazujemy najwyższe uznanie i podziękowania.
Życzymy spełnienia planów i zamierzeń, wszelkiej pomyślności osobistej oraz zadowolenia z wypełnionych obowiązków służbowych. Niech podejmowane działania przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszych działań w dziele humanitarnej służby ludziom, w myśl strażackiej dewizy „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek.”
Życzy Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach