Ogłoszenie

Na podstawie Uchwały nr 13/2014 z dnia 10.11.2014r. Zarządu OSP Brzeziny informuję, że Ochotnicza Straż Pożarna w Brzezinach posiada cztery metalowe bramy skrzydłowe przeznaczone do sprzedaży. Specyfika bram jest określona w załączniku nr 1 do ogłoszenia. Osoby zainteresowane kupnem bram proszone są o składanie ofert zawierających dane osobowe proponowaną cenę zakupu za każdą bramę z osobna oraz wszystkie razem na piśmie w zamkniętej kopercie zgodnie  z załącznikiem nr 2 do niniejszego ogłoszenia do OSP Brzeziny na adres: Ochotnicza Straż Pożarna w Brzezinach ul. Reformacka 9 95-060 Brzeziny, do dnia 31.12.2014r. Uwaga w pierwszej kolejności będą rozpatrywane oferty na zakup wszystkich bram razem. Poniżej zdjęcie budynku OSP Brzeziny wraz z bramami przeznaczonymi do sprzedaży, które zostały zdemontowane. Bramy na zdjęciu są oznaczone numerami zgodnie z załącznikiem nr 1 do ogłoszenia. W razie pytań kontakt telefoniczny: 506 179 299.

zaznaczoen bramy

Prezes Zarządu OSP Brzeziny