Rozpoczęto wymianę bram garażowych

Uchwałą  Nr LVII / 299/ 2014 Rady Miasta Brzeziny z dnia 19 września 2014 roku w sprawie zmian budżetu  i zmian  w budżecie Miasta Brzeziny na rok 2014 zostały zwiększone wydatki w dziale Bezpieczeństwo publiczne i ochrona przeciwpożarowa – dotacje na inwestycje i zakupy inwestycyjne o kwotę 47 000,00 złotych w budżecie Miasta Brzeziny na rok 2014. Kwota ta została przekazana zgodnie z umową dotacji na rachunek Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach w celu poprawy skuteczności prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych, a środki finansowe przeznacza się na dofinansowanie wymiany 4 sztuk przemysłowych bram segmentowych w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach, dzięki czemu Zarząd OSP mógł rozpocząć prace zmierzające do wymiany przestarzałych i nie spełniających należycie swoich funkcji bram skrzydłowych na profesjonalne i nowoczesne bramy segmentowe. W wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyłoniono firmę, która dokona dostawy i montażu czterech bram. Termin realizacji zamówienia został określony na dzień 23 listopada 2014 roku. W tym momencie trwają prace przygotowawcze mające na celu wyrównanie i wypionowanie ścian co jest warunkiem koniecznym do prawidłowego montażu.