1% – Tak niewiele

STRAŻACY ZAWSZE NIOSĄ POMOC I RATUNEK!

Czy wiesz ile satysfakcji daje ratowanie czyjegoś życia? Możesz się o tym przekonać przekazując swój 1% podatku na rzecz OSP Brzeziny.

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach są w stanie gotowości przez 24h na dobę, aby nieść pomoc potrzebującym w chwilach zagrożenia życia, zdrowia lub mienia. Kiedy nad miastem rozbrzmiewa dźwięk syreny, opuszczamy miejsca pracy lub porzucamy wykonywane przez siebie czynności udajemy się na miejsce zdarzenia. Narażając własne życie i zdrowie bez zwłoki przystępujemy do działań m.in. gasimy pożary, ratujemy poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i niesiemy pomoc ludziom podczas klęsk żywiołowych.
Aby móc jeszcze skuteczniej prowadzić działania potrzebujemy dodatkowych środków finansowych na nowoczesny sprzęt i specjalistyczne szkolenia. Zwracamy się zatem do każdego podatnika z prośbą o przekazanie swojego 1% podatku na rzecz OSP Brzeziny. Gwarantujemy, że każda przekazana na ten cel złotówka to inwestycja w podniesienie bezpieczeństwa dla nas wszystkich.

W celu przekazania 1% podatku dla OSP Brzeziny prosimy o wypełnienie na swojej deklaracji „wniosku o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP” podając:
-Numer KRS: 0000116212
-Cel szczegółowy: OSP Brzeziny, 95-060 Brzeziny, ul. Reformacka 9, woj. łódzkie.