Alarmy 10.09.2021

10 września 2021 roku około godziny 8:50 nasza jednostka została zaalarmowana przez Dyżurnego Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP Brzeziny do miejscowości Grodzisk do niebezpiecznie pochylonych drzew. Zastępem SH-18 udaliśmy się do pomocy zastępowi z OSP Dmosin. Niezwłocznie po przybyciu naszego zastępu przystąpiono do usuwania zagrożenia. W działaniach brały udział: OSP BRZEZINY x1, OSP DMOSIN x1. Tuż przed godziną 15:30 nasza jednostka została zadysponowana na ulicę Mickiewicza 6/8 w Brzezinach do owadów błonkoskrzydłych, które ulokowały się na strychu w kamienicy. Działania zastępu polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu zagrożenia. Po zakończeniu działań owady zostały bezpiecznie wywiezione i wypuszczone do pobliskiego lasu. W działaniach brały udział: OSP BRZEZINY x1