Hełm strażacki z podpisem Zbigniewa Bródki na licytacji

Uchwałą nr 1/2015 z dnia 5 stycznia 2015 roku Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach podjął decyzję o przekazaniu Hełmu Ph-5 z podpisem Zbigniewa Bródki na licytację podczas 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Hełm został przekazany do Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach i zostanie zlicytowany podczas 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Brzezinach, który odbędzie się 11 stycznia 2015 roku na parkingu za Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach. Impreza rozpocznie się o godzinie 16:30. Serdecznie zapraszamy. Dochód z licytacji oczywiście wesprze WOŚP. Zbigniew Bródka jest Mistrzem Olimpijskim na dystansie 1500 metrów w łyżwiarstwie szybkim w 2014 roku w Soczi oraz brązowym medalistą w wyścigu drużynowym razem z Janem Szymańskim oraz Konradem Niedźwieckim, i brązowym medalistą mistrzostw świata w wyścigu drużynowym w 2013 roku w Soczi. Kilkunastokrotny mistrz Polski, zarówno na krótkim, jak i długim torze. Zbigniew Bródka to także zawodowy strażak. Kiedy Prezes Zarządu OSP Brzeziny poprosił Zbigniewa Bródkę o złożenie autografu na hełmie zrobił to bardzo chętnie.