I Piknik Strażacki

W niedzielę 14 mają 2023 roku na terenie boiska Szkoły Podstawowej nr 2 i nr 3 w Brzezinach odbył się I Piknik Strażacki zorganizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Brzezinach. Piknik rozpoczął się o godzinie 14:00 i trwał do 18:00. Na uczestników czekało wiele atrakcji: koncert Orkiestry Dętej OSP Brzeziny, zespołu Pilage, Iness, pokazy ratownictwa technicznego, ratownictwa wysokościowego zaprezentowane przez Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą nr 10 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, pokazy Akademii Młodego Strażaka, pokazy z zakresu udzielania I pomocy przedmedycznej, pokazy sprzętu i wozów bojowych Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach i Ochotniczej Straży Pożarnej w Grzmiącej, tor przeszkód dla dzieci, potrawy z grilla, wata cukrowa i popcorn, zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach, malowanie i gry prowadzone przez Miejski Dom Kultury w Brzezinach, pokazy tresury psów zaprezentowane przez Fundację Workings Dogs, konkursy z nagrodami.

Zdjęcia: Miasto Brzeziny