Tragedia w Czernikowie. Nie żyją strażacy

Dziś tj. 2 grudnia 2021 roku nad ranem w miejscowości Czernikowo (powiat toruński, woj. kujawsko-pomorskie) na drodze krajowej nr 10 doszło do tragicznego wypadku z udziałem druhów OSP Czernikowo. Samochód ratowniczo-gaśniczy jadąc alarmowo do pożaru sadzy zderzył się z innym samochodem ciężarowym. W wyniku wypadku śmierć poniosło dwoje strażaków z OSP Czernikowo, a trzech pozostałych zostało rannych. Prezes OSP Brzeziny dh Sławomir Młotkowski wraz ze strażakami OSP Brzeziny pozostają pogrążeni w smutku i żałobie, a Rodzinom i Bliskim ofiar składają wyrazy głębokiego współczucia.

W związku z tragiczną śmiercią naszych braci strażackich z OSP Czernikowo dziś o godzinie 18:00 została załączona syrena alarmowa. Oddaliśmy w ten sposób hołd druhom, którzy jadąc do akcji ratowniczej oddali swoje życie.

Zdjęcie:
https://tvn24.pl/polska/czernikowo-wypadek-samochodu-osp-woz-strazacki-zderzyl-sie-z-tirem-nie-zyje-dwoje-strazakow-5510865